SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

dla początkujących

( ilość produktów: 23 )

 

Jeżeli przymierzasz się do zakupu swojego pierwszego lub drugiego bumeranga, to ten dział jest właśnie dla Ciebie.

Z bumerangami dla początkujących jest podobnie jak z bumerangami dla dzieci. Muszą być na tyle pewne w powrocie i łatwe w obsłudze żeby ewentualne błędy poczatkujących nie robiły na nich większego wrażenia. Dlatego właśnie większość bumerangów, które mamy w dziale dla poczatkujących to powtórzenie naszej oferty z działu dla dzieci z dodatkiem niektórych modeli, które są dobre dla początkujących, ale niestety za ciężkie dla dzieci.

Każdemu początkującemu zalecamy dokładnie przeczytanie instrukcji i bumerangowego BHP, które są dołączone do każdej przesyłki. Zapoznanie się z nimi i stosowanie do zasad i porad w nich zawartych pozwoli uniknąć miotaczom nieszczęśliwych wypadków, a bumerangom zaoszczędzi uszkodzeń.

Gdy chcesz łapać bumerang

Zanim zaczniecie łapać bumerangi, radzę zaznajomić się najpierw z ich zachowaniem. Nie spieszcie się z łapaniem. Gdy już nauczycie się poprawnie rzucać i bumerang regularnie będzie do Was poprawnie wracał, wtedy można pomyśleć o pierwszych próbach łapania. Gdy będziecie znać tor lotu i zachowanie bumeranga w powietrzu, o wiele łatwiej będzie łapać go w bezpieczny sposób. Pamiętajcie jednak że nie możemy Wam zagwarantować bezpieczeństwa przy wykonywaniu sztuczek z bumerangami. Powracajacy bumerang łapiecie na własne ryzyko.

pixel