SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

dla dzieci

( ilość produktów: 17 )

 

Jaki powinien być bumerang dla dziecka?

Przede wszystkim łatwy w obsłudze :) W tym dziale oferujemy bumerangi dla dzieci. Modele dobrane przez nas tak, aby dzieciom było łatwo się nimi posługiwać.

Dziecko nie powinno mieć dodatkowych utrudnień przy uczeniu się poprawnej techniki rzutu. Dlatego bumerangi dla dzieci powininy być takiej konstrukcji żeby nie trzeba używać dużo siły do wykonania poprawnego rzutu. Ponad to lot takiego bumeranga powinien być pewny, stabilny i przewidywalny. Precyzję i nośność powinien mieć na tyle dużą aby ewentualne błędy rzucającego nie wpływały mocno na jego zachowanie w trakcie lotu.

Jeśli jesteś osoba dorosłą i kupujesz bumerang dla dziecka...

...to mamy dla Ciebie małą poradę: Dobrze jest najpierw przeczytać załączoną instrukcję (dołączamy do każdego bumeranga) i samemu wypróbować jak to działa. Wtedy łatwiej jest wytłumaczyć dziecku zasady poprawnego posługiwania się bumerangiem. Robiąc tak równocześnie oszczędzisz młodemu człowiekowi czytania instrukcji, która może być dla niego zbyt skomplikowana.

Jeśli masz wątpliwości co do tego czy Twoje dziecko da radę wykonać poprawnie rzut naszym bumerangiem, możesz jeszcze przeczytać nasz wpis „Wiek dziecka a bumerang”.

Pamietajcie również że bumerangi dla dzieci są także dobrymi bumerangami dla początkujących dorosłych.

 

pixel